Informace od zdravotní sestry

HLAVNÍ STRÁNKA

  

KREVNÍ TLAK

  

LÉKY

  

RTY

  

BRADAVICE

  
čtěte níže
Diskuze

PIGMENTOVÉ SKVRNY NA NOHOU

 bobina  30.1.2012 11:33

Zdravím, absolvovala jsem kryolipolýzu a po poslední aplikaci na zadní straně stehen mi zůstaly hnědé fleky (byla jsem na destičkách). Jsou to již 2 měsíce. Poraďte prosím co s tím.
Děkuji!

Odpovědět

Odpověď

Re: pigmentové skvrny na nohou
 Cempírek  30.1.2012 21:26

Bobino, to vypadá, že Vám při kryolipolýze příliž zmrazili ošetřovanou kůži a ta teď asi odumřela a změnila barvu, podobně, jako by byla opálená od slunce. Nejspíše tedy máte omrzliny. Pigmentové skvrny od kryolipolýzy se obvykle spraví podobně, jako u spálené kůže od slunce, je třeba nechat mrazem popálenou kůži regenerovat a obnovit. Během této regenerace doporučuji tmavá místa masírovat a promazávat sádlem nebo lékařskou vazelínou. Masáž je důležitá, protože pomůže obnovit původní prokrvení poškozené tkáně a napomůže Vaší kůži vrátit i její původní barvu.
Jste-li odvážná a máte-li na to chuť, mohla byste tyto nepříjemné nežádoucí účinky kryolipolýzy reklamovat v salonu, kde Vám to takto provedli.

Zdraví Cempírek!

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: pigmentové skvrny na nohou
 bobina  31.1.2012 14:02

Děkuji za radu, tu masáž vyzkouším. Do toho salonu se také chystám, ale musím na to sebrat odvahu. Faktem je, že nechci do konce života chodit označkovaná jako... Ještě jsem uvažovala o laseru, ale to je dost drahé. Uvidíme, co mi řeknou viníci, ale uvítám i Váš názor.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: pigmentové skvrny na nohou
 Martina  31.1.2012 21:39

Bobino, došlo u tebe k úbytku tukové tkáně po provedení té tvé kryolipolýzy? Zhubly ti po tom tvoje nohy?

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: pigmentové skvrny na nohou
 bobina  1.2.2012 12:09

Bohužel jsem jen vyhodila peníze a ještě mi zůstala taková "opravdu pěkná" vzpomínka. Hodně jsem pila a omezila jídlo podle doporučení. Také jsem se více hýbala....kdybych si tak radši koupila něco hezkého na sebe:). Dnes jsem tam chtěla zavolat. Mám na ně 2 čísla a ani jedno není dostupné. Jedná se o firmu Lipofit. Podle jejich stránek jsem si myslela bůchvíco, ale už první návštěva mě zklamala, ale neodradila. Destičky tam vynachválili až do nebes.....
Budu to ještě zkoušet.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: pigmentové skvrny na nohou
 Veronika   28.5.2012 23:51

Dobrý den Bobino,

mám stejný problém jako Vy. Zmizely Vám již pigmentové skvrny na nohou, nebo je to trvalé :( Děkuji za odpověď

Stálý odkaz | Reagovat


přidejte sem svůj komentář

Něco Vám není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Nadpis / Dotaz
Jméno
E-mail
Sdělení

Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
E-mail nebude nikde zobrazen.

Připojit fotku

další podobná diskuze

Kožní nemoci nohou fota

 pavel  25.6.2013 21:48

dobrý den

měl bych asi podobný problém mám to na obou spodcích chododel nemám ale jen pár mám jich tam snad i desítky čas od času nějaký bolí tak to propíchnu a vyteče bílá tekutina a pak to přestane bolet ale jinak to tam mám snad pořát a nemizíto netuším co to je ale nohy jsou citlivější a více nunavenější

spíš mě to připadá jako prasklý vyschlí puchýř některé jsou cca od 0.01mm a některá cca 3mm

netušíte co to je a jak se toho zbavit ?? děkuji 

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Svědění po opálení

 Eliška Vanková   14.6.2013 8:47

Dobrý den,chci se zeptat když se venku trochu opálím třeba na krku tak mě to hned svědí a musím se škrabat nikdy mě to nedělalo,nikdy jsem se nemazala!děkuju

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Nemoc ledvin a jejích příznaky hnědé fleky

 Teri  6.6.2012 10:15

Dbrý den.Asi před 2 roky jsem se léčila s ledvinami,nebot mi levá ledvina pracuje jen na 18 procent doporučil mi lékař ledvinu odebrat jiný lékař mě léčil dostávala jsem antibiotika více druhů.Zároven jsem měla zánět močových cest.Počástečném zlepšení antibiotiky se mi na těle hlavně pod prsy na břiše utvořili hnědé docela velké fleky dostala jsem na léčení mast která mi moc nepomáhá.Můžete mi poradit co s tím a nějakou léčbu.Díky za odpověd

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Obnovení růstu obočí

 Lenka  15.5.2012 13:23

prosím o radu,z ničeho nic mi zřídlo na levé straně obočí a je tam i místo kde není vůbec.Jsem s toho v rozpacích stále čekám že mi začne opět růst ale nic se neděje.Poradtě mi nekdo co s tím děkuji.

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Kožní nemoci nohou bolaky

 michala tancosova  26.2.2012 11:32

chci se zeptat kozni bolaky na nohou skoro jako by diry chtela bych vice informaci o te nemoci dekuju

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Mrazem spálené tváře

 Kamča  12.2.2012 10:11

Proti mrazem spáleným tvářím je nejlepší prevencí natřít pokožku lékařskou vazelínou. Lékařská vazelína vytvoří na pleti ochranný film, který nedovolí mrazu destruovat - spálit tváře. Na vazelínu je možné nanést i make-up.
Když už se spálení tváří mrazem stalo, tak se k poškozené pokožce chovejte, jako při spálení od sluníčka - mažte to 3x danně panthenolem a promazávejte hydratačním krémem. Důležité je mrazem spálená místa dobře masírovat, aby se prokrvila a rychle se tak obnovila tvorba nové pokožky.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Svědění víček

 Kamča  10.1.2012 21:49

Svědění víček bývá často způsobeno začínajícím zánětem, tak zvaným ječným zrnem. Hordeolum (ječné zrno) je akutní hnisavý zánět folikulů řas, Mollovy nebo Zeisovy žlázy. Nejčastější původce zánětu jsou stafylokoky. Prvním příznakem je právě svědění víček a pocit tlaku ve víčku. Následuje otok a zarudnutí víček. Zánět víčka pak progreduje s přítomností zánětlivé infiltrace až hnisavého abscesu. Subjektivně se projevuje citlivostí, bolestí nebo svěděním víčka při mrkání. Během několika dní se absces může provalit navenek. Proti ječnému zrnu se podávají na víčka teplé obklady, eventuelně malé incize usnadňující evakuaci hnisu. Dále se lokálně mohou aplikovat antibiotika nebo sulfonamidy, které brání šíření infekce.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Suché kolem nosu

 Kamča  5.11.2011 18:47

Na suché kolem nosu je dobré použít mast Borosan. Mast Borosan je volně prodejná v lékárně. Mast Borosan je také vhodná na odřený nos od smrkání. Spotřebovává se velmi pomalu, takže na dlouho vydrží.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Loupajíci se víčka

 Adéla  10.1.2011 14:53

Zdravím,

chtěla jsem se zeptat, co to může být, když mě z ničeho nic pálí oční víčka, a u koutků očí se mi loupe kůže, nikdy předtím se mi to nestalo. Děkuji za odpověď.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

diskuze se týká článku


lidé také čtou

ZDRAVÍ-LÉČBA

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

SiteMAP